Luksuslikud
ärikingitused
erinevateks
sündmusteks

Kingi tõeliselt erilisi ja meeldejäävaid hetki.

Kodumaise šokolaadimeistrina pakume just teie ettevõttele sobivaid unikaalseid firmakingitusi ning võimalust üllatada oma kolleege inspireeriva elamusega šokolaadimaiustuste valmistamise töötoas.

ŠOKOLAADIMEISTRI KOKAKUNST

Suhtume toote valmimisprotsessi ja kvaliteeti ülima armastuse ning asjatundlikkusega. Meie kogenud ja uuendusmeelse šokolaadimeistri Kristel Lankotsi käe all valmivad omapäraste ja täiuseni lihvitud maitsekooslustega suus sulavad maiused, mida saab oma silmaga näha ja järele proovida Telliskivis asuvas šokolaadikojas.

Oleme pühendunud eetilistele kui jätkusuutlikele standarditele vastava šokolaadi valmistamisele ning seisame teadlike valikute eest kakaoubade valimisest kuni valmistoodete tootmiseni.

HOOLIKALT VALITUD KVALITEETSED KAKAOOAD

Chocokoo bean-to-bar šokolaaditahvlid on valmistatud ainult parimatest eksootilistest kakaoubadest, mis pärit Costa Rica, El Salvadori, Hondurase, Haiti, Indoneesia, Vietnami ja Filipiinide vastutustundlike farmerite istandustest. Šokolaadikommide ja -trühvlite valmistamisel kasutame kõrgekvaliteedilist prantsuse kuvertüüršokolaadi Valrhonalt.

Suus sulavad ja omanäolised puuviljapüree-, karamelli- ja šokolaaditäidised on valmistatud meie unikaalsete retseptide põhjal ning on pälvinud rohkelt tiitleid mainekatelt rahvusvahelistelt konkurssidelt. Oleme pälvinud tunnustuse hinnatud International Chocolate Awards ning Academy of Chocolate konkurssidel oma ainulaadsete maitsetega nagu kukeseene, ahjuõuna-kalvadose ja bergamoti šokolaadikommid ning El Salvadori, Costa Rica ja Vietnami šokolaaditahvlid.

Tutvu meie rikkaliku erilahenduste valikuga ja loome koos meeldejäävad kingitused teie partneritele!

Rahvusvaheliselt auhinnatud šokolaadid

Mitmed meie šokolaadikommid ja -trühvlid ning šokolaaditahvlid on pälvinud auhindu mainekatel ülemaailmsetel International Chocolate Awards ning Academy of Chocolate konkurssidel.

Tootegrupid

Avasta Chocokoo šokolaadimaagia! Pakume laia valikut eritellimustooteid firmakingituste tegemiseks.

Šokolaadimeistri valik

Leia meie laiast valikust sobivad šokolaadikommid – või tahvlid, millega partnereid ja kolleege meeles pidada. Meie meistri poolt komplekteeritud kommikarpide valikuga saad lähemalt tutvuda siin.

Eripakendites tooted

Pakime armastusega valminud Chocokoo šokolaadikommid- või tahvlid just teie ettevõttele sobivasse brandinguga pakendisse.

Logotooted

Lisame Chocokoo suus sulavatele toodetele teie logo ja sõnumi, et muuta iga komm brändi sõnumi edasikandjaks. Logotooted on sobilikud ka ühe kaupa klientidele kohvi kõrvale serveerimiseks või üritustel pakkumiseks.

Eritellimusel šokolaaditahvlid ja šokolaadikommid

Vajad midagi veel erilisemat?
Paneme pead kokku ja töötame välja unikaalsed ja just sinu ettevõtte tegevusvaldkonna ning väärtustega sobivad tooted.

Šokolaadivalmistamise töötuba

Kingi oma partneritele või kolleegidele unustamatu ja inspireeriv elamus meie Telliskivis asuvas šokolaadikojas, kus iga osaline saab šokolaadi valmistamise maagiat ise vahetult kogeda.

Tutvu lähemalt ja broneeri aeg eriürituseks!

Chocokoo tehtud tööd

Oleme aastate jooksul pakkunud oma partneritele põnevaid erilahendusi. Vaata pilte meie tehtud töödest ja ammuta inspiratsiooni meeldejääva kingituse loomiseks.