Chocokoo

372 502 8466 info@chocokoo.ee Telliskivi 33, 10611 Tallinn

Blog

Chocokoo bean-to-bar šokolaaditahvlid võitsid mainekal International Chocolate Awards European Bean-to-Bar 2018 konkursil hõbeda ja pronksi. Oleme uhked ja õnnelikud, et meie šokolaad on võrdluses suurepäraste Euroopas valmistatud bean-to-bar šokolaadidega nii kõrgelt hinnatud. Chocokoo Costa Rica 70% rukkileivalisandiga šokolaad premeeriti hõbedaga

Chocokoo tume bean-to-bar šokolaad rukkileivaga märgiti diplomivääriliselt eesti Parim Toiduaine 2018 konkursil. Diplomi andsid XII Toiduainetetööstuse aastakonverentsil üle maaeluminister hr Tarmo Tamm ja Toiduliidu volikogu esimees hr Veljo Ipits.

Valmistasime Sõbrapäevakommid Jaapani postimüügi ja e-kaubandusettevõttele Felissimo. Valmistatud trühvlikarbid läksid Jaapanis müügile kahes osas, Sõbrapäeval 14. veebruaril ja lisaks Jaapanis peetaval nn Valgel päeval (White Day), mida tähistatakse kuu aeg pärast Sõbrapäeva vastukingituste tegemiseks. Väljavalitud maitseteks osutusid soolane karamell, aprikoos ja kookose- laimi-mango.

Chocokool oli au pakkuda Eesti Vabariigi Presidendi vastuvõtul, mis korraldati 24.02.2016 EV 98. aastapäeva tähistamiseks, magusaid suupisteid. Vastuvõtuks valmistasime 2400 erimaitselist trühvlit-kommi: vanilli-banaani valges šokolaadis, vürtsikas karamell tumedas šokolaadis, kirsi-tonka piimašokolaadis ja Earl Grey tumedas šokolaadis.