Chocokoo

372 502 8466 info@chocokoo.ee Telliskivi 33, 10611 Tallinn

Kristel - Chocokoo

Chocokoo lugu

Chocokoo on kuuma ja külma avastamisrõõmust kantud kohtumise lugu. See on jutustus enese leidmisest silmapiiri tagant, kuhu sinu mina võib vahel peitu pugeda. Iseend avastusretkel otsides on hea kaasas kanda midagi oma algsest elust. Midagi, mis sind kaitseks ja hoiaks. Näiteks käpikut, kui oled alustanud põhjakaarelt. Aga kui sõrmed on külmatunde unustanud, võib käpikusse pista tükikese võõramaalase ulatatud maiust. Siis ei voola see sulades näppude vahelt unustusse.

Sulatada tuleb jääd inimeste vahel, mitte šokolaadi peos — eriti kui see on loodud avatud südame ja nakatava kirega. Chocokoo on sõnadesse laiali laotamata lugu, mis kõneleb läbi maitsete kaugest sõprusest ja sellest süttinud kirest teha parimat šokolaadi. See on Chocokoo.

Tule meile külla

Tooraine

Chocokoo šokolaaditrühvlid ja -kommid valmivad ülikvaliteetsest prantsuse Valrhona kuvertüürist, maitsvatest puuviljapüreedest, koorest ja võist.

Chocokoo bean-to-bar šokolaaditahvlid valmivad kohapeal erinevat päritolu kakaoubadest.

Protsess

Šokolaadikommid ja -trühvlid – valmivad eriliste retseptide järgi šokolaadist, mille täidised on marjased või šokolaadised.

Bean-to-bar šokolaad valmib kakaoubadest, mis tulevad erinevatest põnevatest maadest. Meie puhastame, röstime, purustame kakaooad ja hõõrume nad massiks, millele lisame rafineerimata roosuhkrut. Selliselt valmib puhtamaitseline šokolaad.